Piosenki oazowe oraz pieśni wielkopostne i pasyjne na fortepian (kompl.)

Promocja - teraz oszczędzasz 32 zł. kupując dwie książki

Wydawnictwo:
PETRUS
Rok wydania:
2024
Oprawa:
Miękka (+spirala)
Wymiary:
210x297
Rodzaj publikacji:
książki (nuty, opracowania)


TERAZ MAJA PAŃSTWO OKAZJĘ KUPIĆ DWIE KSIĄŻKI opracowań (piosenki oazowe oraz pieśni wielkopostne i pasyjne) W CENIE 98 zł. czyli o 32 zł. taniej w komplecie.
 
"Impulsem do opracowania tych kolęd i pieśni maryjnych były dla mnie, w dużej mierze, kierowane na moim kanale www.youtube.com/@PiotrowskiPawel prośby o przesłanie nut do pieśni i piosenek tam wykonanych. Postanowiłem więc podzielić się z Państwem tymi opracowaniami, przygotowując 70 najpopularniejszych, w moim przekonaniu, pieśni maryjnych, kolęd i pastorałek.

Mam pełną świadomość, że w niniejszych propozycjach przełamuję pewne zasady utrwalone w harmonii klasycznej, niemniej autorskie opracowania otrzymują dzięki temu indywidualny koloryt, współtworzący wyjątkowy nastrój tych utworów. Jakiekolwiek zmiany lub korekty nadałyby im zupełnie inny brzmieniowy kształt, bowiem w kolorystyce nie tyle chodzi o to „co grasz”, ale jak „to coś gra”. Jestem przekonany, że te opracowania przykują uwagę i wyzwolą estetyczne i emocjonalne przeżycia".
Od Autora

Przykładowe harmonizacje (organowe próbki niektórych rozwiązań muzycznych) poniżej. Poniższe harmonizacje Autora mogą różnić się od zamieszczonych harmonizacji autorskich, bowiem powstały przed publikacją.


https://wydawnictwopetrus.pl/produkt,piesni-wielkopostne-i-pasyjne-na-fortepian,937.html

https://wydawnictwopetrus.pl/produkt,piosenki-oazowe-na-fortepian,932.html
Zobacz również: