Rewolucja w odchudzaniu

Wydawnictwo:
PETRUS
Rok wydania:
2009
Liczba stron:
160
Oprawa:
miękka
Wymiary:
145x200
ISBN:
978-83-61533-68-9
Rodzaj publikacji:
książka

  • 29,00 zł
  • Nakład wyczerpany

Jaka jest tajemnica udanej diety? Dlaczego jedni odnoszą sukces, a inni pozostają ze swoimi zbędnymi „kilogramami”? W jakich daniach tkwi niebezpieczeństwo choroby? Książka daje odpowiedź na te pytania, które stawia sobie współczesny człowiek zagubiony w cywilizacji, nie potrafiący zapanować nad swoim ciałem.

Idąc śladem naszych związków z naturą i czerpiąc wiedzę ze starożytnej i współczesnej wiedzy na temat ciała człowieka, autorka pokazuje, jak zaplanować swoją dietę w oparciu o „księżycowy zegar życia”. Okazuje się bowiem, że tak, jak wielki ocean, podlega wpływom naszego jedynego satelity w swoich przypływach i odpływach, tak również ciało człowieka ulega odwiecznym rytmom natury związanym z Księżycem.

Ważne jest także to, co jemy i kiedy jemy. Autorka, analizując poszczególne dary natury w oparciu o ich skład i kaloryczność, wskazuje na najlepsze i najzdrowsze produkty, które powinny być składnikiem każdego posiłku. W książce znajdzie czytelnik szczegółowe opisy różnych diet i mnóstwo smacznych przepisów kulinarnych z nimi związanych, a tabele i zestawienia pomogą dobrać optymalną dietę każdemu.