Harmonizacje organowe - pieśni wielkopostne i pasyjne oraz piosenki oazowe (komplet)

Teraz oszczędzasz 40 zł. kupując dwie książki

Wydawnictwo:
PETRUS
Rok wydania:
2024
Oprawa:
TWARDA
Wymiary:
210x197
Rodzaj publikacji:
książki (nuty, harmonizacje)

Data premiery:
2024-02-14

TERAZ MAJA PAŃSTWO OKAZJĘ KUPIĆ DWIE KSIĄŻKI HARMONIZACJI ORGANOWYCH (pieśni wielkopostnych i pasyjnych oraz piosenek oazowych) W CENIE 118 zł. w komplecie czyli o 40 zł. taniej!

 

"Impulsem do harmonizacji pieśni maryjnych i kolęd były dla mnie, w dużej mierze, kierowane na moim kanale www.youtube.com/@PiotrowskiPawel prośby o przesłanie nut do pieśni tam wykonanych. Postanowiłem więc podzielić się z Państwem tymi opracowaniami, przygotowując w sumie 70 najpopularniejszych, w moim przekonaniu kolęd i pieśni maryjnych.


Mam pełną świadomość, że w niniejszych propozycjach przełamuję pewne zasady utrwalone w harmonii klasycznej, niemniej autorskie opracowania otrzymują dzięki temu indywidualny koloryt, współtworzący wyjątkowy nastrój tych utworów. Jakiekolwiek zmiany lub korekty nadałyby im zupełnie inny brzmieniowy kształt. Organy to instrument oferujący ocean dźwięków i doznań brzmieniowych, które – jestem przekonany – w moich harmonizacjach najpopularniejszych kolęd i pieśni maryjnych przykują uwagę i wyzwolą estetyczne i emocjonalne przeżycia."

Od Autora


Przykładowe nuty i nagrania znajdą Państwo tu: https://wydawnictwopetrus.pl/produkt,piesni-wielkopostne-i-pasyjne-harmonizacje-organowe-opr-twarda-spirala-,935.html

i tu: https://wydawnictwopetrus.pl/produkt,piosenki-oazowe-harmonizacje-organowe-opr-twarda-,931.html

 
Zobacz również: