wydawnictwo PETRUS
Autorzy
A    B    C    D    E    F    G    H    I    J    K    L    Ł    M    N    O    P    R    S    Ś    T    U    W    Y    Z    Ż   

Ewa Roeske-Tracz

Ewa Roeske-Tracz ur. w 1949 roku w Krakowie. Córka  prof. dra hab. Wojciecha Roeske – historyka farmacji, wieloletniego Dyrektora Muzeum Farmacji w Krakowie. Absolwentka Wydziału Ogrodniczego Akademii Rolniczej w Krakowie. Większość życia zawodowego poświęciła projektowaniu zieleni w mieście i w ogrodach prywatnych. Zakładała i pielęgnowała ogrody na dachach, urządzała oranżerie oraz komponowała dekoracje roślinne wewnątrz biurowców. W swoim życiu zawodowym miała także krótki okres pracy w czasopiśmie Hasło Ogrodnicze, redagując dział kwiaciarski. Oprócz zamiłowania do wierszowania, drugą Jej pasją jest muzyka. Po ukończeniu Szkoły Muzycznej nadal gra na fortepianie a od 10 lat śpiewa w chórze CAMERATA  w Wieliczce. Obie pasje odziedziczyła po swoim Ojcu.

Pisze wiersze i fraszki o zabarwieniu satyrycznym, nierzadko  opatrzone pointą, czerpiąc tematy z życia codziennego, obserwacji ludzi i zdarzeń.
Jest także autorką tekstów do utworów muzycznych i piosenek o różnej tematyce.
Wydane publikacje:
powrót
szukaj
produktów: 0
wartość: 0
 
koszyk jest pusty
szukaj
ZALOGUJ SIĘ    zapomniałem hasła
Login (e-mail):
 
Hasło:
 
 
Jeśli nie masz jeszcze konta w naszej ksiegarni ZAREJESTRUJ SIĘ
szukaj
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszej ofercie - zapisz sie na listę.
 >
szukaj
szukaj
 
cena:

75.00 zł
 
 
 
 
 
szukaj
 
1