wydawnictwo PETRUS
szukaj
 
szukaj
Bezpieczne płatności internetowe PayU - Bezpieczne płatności internetowe
Autorzy
A    B    C    D    E    F    G    H    I    J    K    L    Ł    M    N    O    P    R    S    Ś    T    U    W    Y    Z    Ż   

Erich Petlák

Erich Petlák profesor pedagogiki na Wydziale Pedagogiki w Nitrze (Słowacja) oraz profesor Uniwersytetu Ślaskiego (Wydział Pedagogiki i Psychologii) w Katowicach. Przez dziewięć lat był nauczycielem a nastepne dyrektorem szkoły podstawowej, następnie podjął pracę na wyższej uczelni. Naukowo pracuje 40 lat. Przedmiotem jego zainteresowań pedagogicznych i badań naukowych jest dydaktyka ogólna.Opublikował 110 artykułów oraz prace na temat: Dydaktyka – modernizacja nauczania, Dydaktyka ogólna, Pedagogiczno - dydaktyczna praca nauczyciela, Nauczanie w pytaniach a odpowiedziach, Klimat szkoły - klimat klasy, Rola nauczyciela we współczesnej szkole.

Prof. dr hab. Erich Petlák regularnie wykłada na konferencjach naukowych. Referaty dotyczą innowacji w procesie wychowawczo – kształcącym. Dzięki swoim publikacjom i wystąpieniom na konferencjach z dziedziny badań i czynności pedagogicznych jest znanym i uznanym autorytetem w dziedzinie pedagogiki ogólnej i dydaktycznej.


powrót
szukaj
produktów: 0
wartość: 0
 
koszyk jest pusty
szukaj
ZALOGUJ SIĘ    zapomniałem hasła
Login (e-mail):
 
Hasło:
 
 
Jeśli nie masz jeszcze konta w naszej ksiegarni ZAREJESTRUJ SIĘ
szukaj
Jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszej ofercie - zapisz sie na listę.
 >
szukaj
szukaj
 
cena:

75.00 zł
 
 
 
 
 
szukaj
 
1